ŚW. FILIPA 23 - LOKALIZACJA / DOJAZD / PARKING  
Wynajem naszej sali w centrum Krakowa jest dobrą alternatywą wobec zdecydowanie droższych i bardziej 'bezosobowych' sal konferencyjnych w drogich hotelach czy ośrodkach szkoleniowych. Ponad stuletnia kamienica to wysokie pomieszczenia gwarantujące właściwą cyrkulacje powietrza w salach. Ciepłe kolory ścian i wyposażenia tworzą miłą, domową atmosferą; nasi klienci czują się u nas swobodnie i naturalnie.
W salach dostępny bardzo szybki internet bezprzewodowy.

DOJAZD

Znajdujemy się 3 minuty od kolejowego Dworca Głównego i 2 minuty od najbliższej linii MPK w Krakowie (komunikacji miejskiej - tramwaj lub autobus). 
Tutaj znajdą państwo rozkład linii MPK w Krakowie. Proszę sprawdzać ulice: Basztowa; Lubicz; Pawia; Plac Matejki; Długa lub każdą inną widoczną blisko nas na poniższej mapie.Mogą Państwo dojechać do nas każdą linią miejską, która dojeżdża w okolice Dworca Głównego, Basztowej Lot, ulicy Długiej lub Placu Matejki.

Duża sala szkoleniowa mieści się na ul Biskupiej 10/2; najłatwiej trafić do niej z ul. Basztowej przez Krowoderską (ok.5 minut piechotą) lub z ul.Karmelickiej przez ul.Batorego i ul.Łobzowską (ok.10 minut piechotą)
PARKING

Obszar przedstawiony na poniższej mapie to ścisłe centrum Krakowa - Stare Miasto - obowiązują w strefy parkowania (strefy A, B i C).
My znajdujemy się w strefie C. Parking w strefie parkowania (o ile jest wolne miejsce) kosztuje:
Pierwsza godzina 3,00 zł
Druga godzina 3,50 zł
Trzecia godzina: 4,10 zł
Każda kolejna godzina 3,00 zł

Dla naszych klientów proponujemy więc skorzystanie z płatnego parkingu strzeżonego znajdującego się 150 metrów od naszej siedziby. Na hasło 'Archeion' otrzymają Państwo zniżkę i za godzinę parkingu zapłacą jedynie 2,5 zł (należy na kwitku przybić pieczątkę naszej firmy).UWAGA: Parking znajduje się na ulicy św. Filipa pod numerem 13. Jest to DRUGI parking po prawej stronie jadąc od ulicy warszawskiej. Plik z mapą oraz informacjami do wydrukowania znajdą Państwo tutaj.

Pozostań w kontakcie!

Dziękujemy! Twój adres email trafił do naszej bazy.

Oops! Coś poszło nie tak..